Pirkimo – pardavimo sąlygos

Pirkimas

Išsirinktas prekes dėkite į krepšelį. Kai baigsite rinktis prekes, įeikite į savo „krepšelį“ ir atlikite nurodytus veiksmus pirkimui užbaigti. Pirkimas patvirtinamas pranešimu, kuris išsiunčiamas į pirkėjo el. paštą.

Pristatymas

Nurodydami pristatymo adresą pateikite tikrą savo vardą, pavardę bei tikslų pristatymo adresą. Nurodžius  neteisingus ar netikslius duomenis, negalėsime pristatyti siuntos. Už neteisingų duomenų pateikimą ir dėl to atsiradusias pasekmes atsako Pirkėjas. Apie išsiųstą užsakymą, mes Jus informuosime el.paštu, kurį Jūs nurodėte registruodamiesi. Pirkėjui sudaromos sąlygos, iš anksto susitarus, pačiam atsiimti prekes Šakiuose tiesiai iš Naftalino. 

Apmokėjimas

Apmokėjimas už prekes atliekamas tik gavus užsakymo patvirtinimą į el. paštą. Už prekes apmokama per Paysera, bankiniu pavedimu, Paypal. 

Prekių grąžinimas 

Atsižvelgiant į prekių specifiką, prekės nekeičiamos ir negrąžinamos. Prieš įsigyjant Naftalino prekes, sudaromos visos sąlygos gauti informaciją apie rūpimą prekę. Nepatingėkite klausti ir Jums bus atsakyta. Apmokėdamas už prekę Pirkėjas patvirtina, kad prekė jam tinkama ir su jos kokybe sutinka. Dūžtančioms prekėms taikoma pinigų grąžinimo garantija (tik už pačią transportavimo metu sugadintą prekę, pateikus jos nuotraukas ar ją grąžinus Naftalinui).

Klausimai ir informacija

Dėl iškilusių klausimų ir kitos informacijos rašykite į el. paštą info@naftalinas.lt arba skambinkite +37069945009.

Ačiū, kad perkate pas mus!